facebookkontaktdomecek

Máme v trvalé péči dalšího psa - fenku Astu

Máme v trvalé péči dalšího psa - fenku Astu

13/09/2017


Astička je moc hodná jedenáctiletá fenka německého ovčáka, která to v životě neměla zrovna lehké. Původně patřila člověku silně závislému na alkoholu. Měl jí sice rád, choval se k ní hezky a snažil se o ní v rámci svých možností starat, ale bez pravidelné pomoci dobrovolníků naší organizace by Asta byla strádala. 

Před nedávnem páníček Asty na důsledky alkoholismu zemřel a stáli jsme před otázkou, co s Astou dál. Věděli jsme, že by jí u sebe bez problémů umístil městský útulek, ale jakou by zde měla jedenáctiletá fenka budoucnost? Ze zkušenosti víme, že velkým starším psům se jen velmi těžko hledá nový domov. Navíc Astu trápí různé neduhy, které souvisejí s jejím věkem - trpí bolestivou artrózou a hůře chodí, což znamená další výdaje...

Nakonec jsme se tedy rozhodli ponechat Astu v trvalé péči naší organizace. Dožít jí u sebe nechá naše obětavá dobrovolnice, kterou Asta zná už z dřívější doby, a která jí už tehdy pomáhala. Její obětavost je opravdu neskutečná, protože se kvůli Astě i přestěhovala, aby fenka zůstala co možná nejvíce ve svém původním prostředí :-) 

Jak již bylo řečeno výše, Astu trápí artróza a musí užívat léky proti bolesti (Trocoxil) a kloubní výživu Alavis. Při jejím vzrůstu a váze jde o poměrně nákladnou záležitost. A pokud k tomu připočítáme ještě krmení apod., náklady na péči o Astu se měsíčně pohybují mezi 3000 - 4000 Kč.

Astičku si tedy nyní můžete adoptovat na dálku a Vámi zvolenou částkounám každý měsícpomáhat s péčí o ní. Zde najdete platební bránu, kde je možné dary zasílat: https://www.darujme.cz/projekt/1200375. Stačí si na platební bráně zvolit částku, zadat darovat "měsíčně" a poté následovat instrukce. 

Mockrát děkujeme za Vaši podporu a pomoc. Věříme, že společnými silami zvládneme Astičce zajistit plnohodnotný a důstojný život.

Moc za Astu děkujeme!

 

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner