facebookkontaktdomecek

Přijďte na náš dobročinný bazar 2017!

Přijďte na náš dobročinný bazar 2017!

30/10/2017


Letošní dobročinný bazar se koná 25.11.2017 v pejskařské kavárně Coffeepark, Chopinova 1556/6, Praha 2 a to mezi 10 - 18 hodinou. Bazar je založen na jednoduchém principu prodeje darovaných (nových i již použitých) věcí - hezké kousky oblečení, věci pro zvířata, hudba, sportovní vybavení, věci do domácnosti a různé nečekané poklady. Celý výtěžek z bazaru jde na pomoc zvířatům, která žijí s lidmi na ulici a v sociálně vyloučených lokalitách.

 Na bazaru nám bude samozřejmě asistovat i Briťáček, pejsek vozíčkář, kterého má naše organizace trvale v péči. Na akci v dopoledních hodinách dorazí i paní Marta Kubišová, patronka Psího života, která zde bude podepisovat náš charitativní kalendář Psí život 2018. Do kalendáře se totiž tento rok fotila s Britem právě ona. V kalendáři ale najdete i další známé osobnosti s jejich vlastními pejsky. Kalendář bude možné zakoupit i na místě.

V místě konání, tedy v kavárně Coffeepark, si pak můžete dát dobré kafíčko a také něco dobrého k jídlu, můžete si s námi popovídat o naší pomoci zvířatům a o naší celkové činnosti.
 
 
Moc se na Vás těšíme! :-)

 

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner