facebookkontaktdomecek

Kontakt

Psí život, z.s.

Matoušova 1286/5, 150 00 Praha 5 - Smíchov

IČO: 028 93 720

Číslo účtu: 2800584867/2010

IBAN: CZ4320100000002800584867           SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

  

Jarmila Pávková

ředitelka organizace, fundraising a péče o dárce, média

+420 702 617 395, jarmila.pavkova@psizivot.com

Jarmila má doma Aranku, temperamentního voříška výrazné osobnosti. Aranka pochází ze slovenské romské osady v Trebišově, kde byla odchycena a umístěna do tamní karanténní stanice. Ještě jako štěně se dostala do Prahy.  Aranka udržuje svoji paničku v neustálé bdělosti. Společně se věnují záchranářskému výcviku, kde Aranka dosahuje úspěchů zejména při vyhledávání pohřešovaných osob v sutinách. Kromě Aranky do domácí smečky patří starší labrador Rony a kocour Felix a v současné době i pejsek Brit :-)

 

Petra Botková

koordinátorka pomoci zvířatům a jejich majitelům

+420 608 101 903, teren@psizivot.com 

Petra má na starosti vše kolem zvířat a pracuje nejvíce přímo v terénu. Petra je původně sociální pracovnice, pracovala s lidmi bez domova i jejich zvířaty a často tedy spolupracovala i se Psím životem. Více jí to vždy táhlo k pomoci zvířatům v nouzi, a proto se stala naší kolegyní. Petra je velká milovnice zvířat, veganka a pomáhá zvířatům na všech frontách. Doma má psa Jeffreyho, křížence německého ovčáka, kterého adoptovala z útulku Dogpoint.

NIKOLA NORKOVÁ

koordinátorka prodeje zboží z dobročinného eshopu, eshop@psizivot.com

Nikola má na starosti celý náš eshop a ráda poradí při jakýchkoli nejasnostech při nákupu charitativních kalendářů a dalšího zboží. Doma má smečku tří "maliňáků", tedy belgických ovčáků, se kterými se věnuje záchranářskému výcviku. Nikola s námi nesmí chodit do terénu, jinak vždycky hrozí, že u ní skončí opět další zvíře v dočasce :-)

 

GABRIELA LÉNÁRTOVÁ

členka spolku, veterinářka

Gabča je nepostradatelnou součástí naší organizace, je to naše skvělá veterinářka, působí na Veterinární klinice MetropoleVet Praha s.r.o., se kterou naše organizace úzce spolupracuje. Gabča má doma fenku Abby, voříška z útulku. Společně se věnují různým psím sportům, zejména pak agility. 

 

bela Schenková

zakládající členka spolku

Bela má doma velkou smečku psů různého vzrůstu. Popelka a Sultán jsou hodní menší voříšci, Vločka jediná čistokrevná dáma. Mačka je zas kříženec labradora, zachráněný z množírny. Celá smečku udržuje Belu fit a to díky dlouhým procházkám, které spolu každodenně absolvují. Pejskové jsou to hodní, ale všichni dohromady tvoří pěkný cirkus.

Sdílet