facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Kotěnočkin a Šíšala
  • Kotěnočkin a Šíšala
  • Kotěnočkin a Šíšala
  • Kotěnočkin a Šíšala

Kotěnočkin a Šíšala

Pohlaví:kočka
Věk:6 měsíců
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ne
Tetování:ne
K dětem:ano
Umístění:byt
Nachází se:Praha

Pár slov o mně

Půlroční kocourek Kotěnočkin a jeho sestra Šíšala hledají nový domov - buď společně, nebo každý samostaně. Oba nám darovala paní bez domova, která má koček opravdu hodně a my se jí snažíme pomoci jak kastracemi zvířat, tak adopcí několika z nich. Oba sourozenci jsou již očkovaní, testovaní na koččí nemoci (výsledky jsou v pořádku) a kastrovaní. 

Kontakt pro zájemce

Organizace Psí život, Petra Botková, tel: 608 101 903, teren@psizivot.com 

Sdílet