facebookkontaktdomecek

Podmínky virtuální adopce

Ne všechna zvířata jsou vhodná ke skutečné adopci, ale přesto potřebují pomoc.

 • První skupinu tvoří zvířata, jejichž majitelé jsou senioři důchodového věku, kteří mají nízký příjem, ale přesto se svého domácího mazlíčka nechtějí vzdát.
 • Druhou skupinu zvířat představují zejména psi a kočky v dlouhodobém léčení, zvířata stará nebo velmi plachá.   
 • Vybrat zvíře k virtuální adopci si můžete zde.

  • Asta
  • Asta
  • Asta
  Chci adoptovat

  Asta

  důvod virtuální adopce

  Astička je moc hodná jedenáctiletá fenka německého ovčáka, která to v životě neměla zrovna lehké. Původně patřila člověku silně závislému na alkoholu. Měl jí sice rád, choval se k ní hezky a snažil se o ní v rámci svých možností starat - ale bez pravidelné pomoci dobrovolníků naší organizace by Asta byla strádala.

  Před nedávnem páníček Asty na důsledky alkoholismu zemřel a stáli jsme před otázkou, co s Astou dál. Věděli jsme, že by jí u sebe bez problémů umístil městský útulek, ale jakou by zde měla jedenáctiletá fenka budoucnost? Ze zkušenosti víme, že velkým starším psům se jen velmi těžko hledá nový domov. Navíc Astu trápí různé neduhy, které souvisejí s jejím věkem - trpí bolestivou artrózou a hůře chodí, což znamená další výdaje...

  asta adopce1

  Nakonec jsme se tedy rozhodli ponechat Astu v trvalé péči naší organizace. Dožít jí u sebe nechá naše obětavá dobrovolnice, kterou Asta zná už z dřívější doby, a která jí už tehdy pomáhala. Její obětavost je opravdu neskutečná, protože se kvůli Astě i přestěhovala, aby fenka zůstala co možná nejvíce ve svém původním prostředí :-)

  Jak již bylo řečeno výše, Astu trápí artróza a musí užívat léky proti bolesti (Trocoxil) a kloubní výživu Alavis. Při jejím vzrůstu a váze jde o poměrně nákladnou záležitost. A pokud k tomu připočítáme ještě krmení apod., náklady na péči o Astu se měsíčně pohybují mezi 3000 - 4000 Kč, což je pro nás opravdu hodně, a proto prosíme o pomoc. Asta adopce final

  Astu si tedy nyní můžete adoptovat na dálku a Vámi zvolenou částkou každý měsíc pomáhat s péčí o ní - stačí kliknout na CHCI ADOPTOVAT a dostanete se na naší platební bránu. Zde si zvolte částku, jakou chcete Astě pomáhat, zadejte darovat "měsíčně" a poté následujte instrukce. 

  Mockrát děkujeme za Vaši podporu a pomoc. Věříme, že společnými silami zvládneme Astičce zajistit plnohodnotný a důstojný život. 

   

   


  Sdílet
  e-max.it: your social media marketing partner