facebookkontaktdomecek

Přijďte na dobročinný bazar!

Přijďte na dobročinný bazar!

16/11/2021


Termín: sobota 27.11.2021, 10-20h // Místo konání: Vinotéka č.p.47, Mírové náměstí, Kouřim

Srdečně Vás zveme na dobročinný bazárek, který pro Psí život organizují naše skvělé dobrovolnice. Akce se uskuteční v královském městě Kouřim, v příjemných prostorách Vinotéky č.p. 47, mezi 10-20 hodinou. Ta se nachází přímo na hlavním náměstí, kde se právě v sobotu budou konat navíc i oslavy příchodu adventu s rozsvícením vánočního stromku!

Výtěžek z bazaru půjde na pomoc zvířatům v nouzi. Přijďte se tedy podívat a zakoupit věci pro zvířata, pěkné kousky oblečení, sportovní vybavení, domácí potřeby, hry, prostě jakékoliv zachovalé poklady.
Na místě bude možné zakoupit i věci z dobročinného eshopu Psího života a samozřejmě také charitativní kalendář Psí život pro rok 2022 plný známých osobností a jejich psů!
 
Na akci si s námi můžete popovídat, posedět, dát si dobré víno a občerstvení. Přijďte a pozvěte na tuto událost své přátele!
 
Moc se na Vás těšíme! 
 
P.S: A důležité upozornění závěrem - vstup na bazar se bude řídit aktuálními protiepidemickými pravidly - vstup na akci bude možný pouze v respirátoru, po předložení potvrzení o očkování, prodělání nemoci či s testem (resp. dle aktuálně platných celostátních pravidel). Děkujeme za pochopení.

 

 

 

Sdílet