facebookkontaktdomecek

Přijďte na náš dobročinný bazar!

Přijďte na náš dobročinný bazar!

09/11/2016


Přijďte na náš dobročinný bazar, který je založen na jednoduchém principu prodeje darovaných (nových i již použitých) věcí. Výtěžek z bazaru jde pak na pomoc zvířatům v nouzi.Zbavte se přebytečných věcí, anebo naopak přijďte nakoupit - věci pro zvířata, sportovní vybavení, pěkné kousky oblečení, hudba, věci do domácnosti, prostě jakékoliv zachovalé poklady. Obojím pomůžete dobré věci a konkrétním zvířatům. 

Bazar se koná v sobotu 26.11.2016 v divadle La fabrika, Komunardů 30, Praha 7 a to mezi 10-17 hodinou. Více informací najdete také na facebookové události zde: https://www.facebook.com/events/1011406489005404/.

Příjem věcí do prodeje: v obchodě „Máme rádi psy“, Újezd 11, Praha 5, každý všední den mezi 10-18 hodinou. Do bazaru přijímáme jen věci nepoškozené a prodeje schopné, protože čím více věcí se prodá, tím více peněz se pro zvířata vybere.

Na bazaru nám bude "asistovat" i pejsek Brit, kterého jsme zachránili v květnu tohoto roku a který je již teď volný k adopci :-) Třeba tu zrovna najde novou paničku či páníčka :-)

Na místě se také můžete informovat o našem spolku Psí život, který se jako jediná organizace v ČR cíleně zabývá pomocí zvířatům, která patří lidem bez domova. 

Na akci bude také možné zakoupit právě vydaný charitativní kalendář Psí život, více o kalendáři najdete na www.psizivot.com/kalendar.

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner