facebookkontaktdomecek

Světový den boje proti vzteklině 2018

Světový den boje proti vzteklině 2018

17/10/2018


Máme za sebou další úspěšnou očkovací akci, při které nám prošlo rukama 81 psů a 7 koček od lidí bez domova + v terénu jsme naočkovali dalších 20 zvířat. :-) Akce se konala ve spolupráci s Veterináři bez hranic a v rámci Světového dne boje proti vzteklině, který si připomínáme vždy 28.9. Zvířata jsme očkovali, zbavovali vnitřních a vnějších parazitů, všechna také prošla veterinární prohlídkou. Většina zvířat byla v pořádku, ale pár onemocnění jsme podchytili a dále je budeme samozřejmě řešit. Jeden pes přišel také s hodně zplstnatělou srstí, v plánu máme ho ostříhat. Jedna fenečka (zachráněná ze Slovenska) má i vážné zdravotní komplikace, každý den z neznámých příčin kolabuje... Naštěstí má skvělou a rozumnou paničku a budeme ve spolupráci s ní tento problém řešit. Poprvé nám na akci dorazili i majitelé s několika kočkami, v plánu jsou hlavně jejich kastrace a léčba svrabu v uších. 

Mockrát děkujeme všem, kteří nám na akci pomáhali a také všem podporovatelům a sponzorům - například firmě MSD, která nám darovala vakcíny a přípravky proti vnějším parazitům; firmě Henry Schein - děkujeme za darování granulí značky Calibra, a mnohým dalším, díky kterým tyto akce můžeme pořádat a to pod heslem "Zdravá zvířata - zdraví lidé". :-) Děkujeme také hlavnímu městu Praha za pomoc při financování akce a MČ Praha 5 za finanční podporu projektu a velikou vstřícnost a pomoc při poskytnutí prostoru k pořádání akce. Děkujeme za pomoc i samotnému Komunitnímu centru Prádelna, kde se akce konala.

Fotky z očkování v KC Prádelna i v terénu najdete zde: https://www.facebook.com/pg/Ps%C3%AD-%C5%BEivot-1570222309876463/photos/?tab=album&album_id=2235735226658498

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner