facebookkontaktdomecek

Dobročinný bazar s charitativní výstavou fotek z kalendáře Psí život

Dobročinný bazar s charitativní výstavou fotek z kalendáře Psí život

05/11/2018


Přijďte na náš dobročinný bazar, který se koná v sobotu 24.11. mezi 10-17 hodinou a to v kavárně Coffeepark (Chopinova 1556/6, Praha 2-Vinohrady). Bazar je založen na jednoduchém principu prodeje darovaných (nových i již použitých) věcí - hezké kousky oblečení, hudba, sportovní vybavení, věci do domácnosti a různé nečekané poklady. Pokud byste do bazaru chtěli cokolik darovat, je to možné do čtvrtka 22.11. a to přímo v kavárně Coffeepark.

Bazar bude tento rok spojen také s prodejní výstavou fotek z charitativního kalendáře Psí život, které jsou přenesené na plátno a přímo na místě je bude možné zakoupit - jde o výběr fotek za poslední čtyři roky. Výstava běží už nyní a už teď je možné přímo v kavárně obrázky zakoupit. Výstava pak vyvrcholí právě na dobročinném bazaru. A nový kalendář na rok 2019 zde bude samozřejmě také k zakoupení. :-)

Akce se zúčastní i paní Marta Kubišová, patronka Psího života, která zde bude přítomna mezi 12-15 hodinou. 

Po celý den nám zde bude jako vždy pomáhat i Briťáček, pejsek vozíčkář, kterého má naše organizace trvale v péči. 

V místě konání, tedy v kavárně Coffeepark, si pak můžete dát výborné kafíčko a také něco dobrého k jídlu, můžete si s námi popovídat o naší pomoci zvířatům a o naší celkové činnosti. Přijďte a pozvěte na tuto událost své přátele! Moc se na Vás těšíme! 

P.S: A pozvěte na akci i své přátele, ideálně přes FB událost, kterou najdete zde: https://www.facebook.com/events/294407028076311/

Výtěžek z bazaru i výstavy jde na pomoc zvířatům v nouzi. 

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner