facebookkontaktdomecek

Dočasný domácí azyl pro zvířata

Dočasný domácí azyl pro zvířata

Naše organizace neprovozuje klasický útulek, ale psům a kočkám poskytujeme dočasný domov přímo u našich dobrovolníků. Ti se o zvíře starají u sebe doma v rodinném prostředí, pečují o ně a věnují mu svůj volný čas. Jedná se zejména o zvířata, která patří lidem bez domova, uživatelům drog a event. seniorům. Dočasný azyl slouží zejména zvířatům v těchto případech:

  • vyžadují neustálou péči či dohled (zvířata nemocná a po zákrocích)
  • jejich majitel/ka je dočasně hospitalizován/a v nemocnici
  • majitel je nabídl k adopci, protože se o ně nezvládá postarat a zvíře potřebuje socializovat (zvyknout si na lidi, na prostředí města, dopravní prostředky, chůzi na vodítku)

Naší snahou je najít pro každé zvíře takový domácí azyl, který mu umožní zůstat po celý čas v jednom prostředí.  Doba domácího azylu je u každého zvířete velmi individuální podle konkrétní situace. 

Náklady na péči v dočasném domácím azylu hradí naše organizace, ale někteří dobrovolnící nám pomáhají s úhradou  určitých nákladů (granule), za což jim velmi děkujeme. Uvítáme také jakoukoli finanční či materiální pomoc široké veřejnosti.

Pro péči o zvířata v domácím azylu průběžně hledáme stále další dobrovolníky. Pokud se jím chcete stát nebo se chcete dozvědět více, napište nám na e-mail, který je uveden v kontaktech.

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner