facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Lucky (z kalednáře)
  • Lucky (z kalednáře)

Lucky (z kalednáře)

Pohlaví:pes
Věk:11
Výška:61 cm
Váha:40 kg
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ne
Umístění:Ideálně do domu se zahradou s přístupem do tepla.
Nachází se:Azyl opuštěných zvířat v Libni - Praha

Pár slov o mně

Na první kontakt je Lucky trochu ostražitý, ale v podstatě je to dobrák pro zkušenější majitele. Manipulace s ním není vždy úplně snadná ( česání, dotyky na citlivějších částech těla, veterina), ale pro zkušenějšího člověka nic, co by se nedalo zvládnout. Lucky má moc rád procházky a je na svůj věk poměrně vitální. Je čistotný, s fenkami i se psy se většinou snese bez problémů. Má chronické selhávání ledvin, musí mít důslednou veterinární dietu s doplňky a častější kontroly u veterináře. Dál je také potřeba počítat s náklady na kloubní výživu.

Ideálně do domu se zahradou s přístupem do tepla. 

Lucky je v péči útulku Libeň - více informací a fotek najdete na jejich webu zde: https://www.utulek-liben.com/products/lucky/.

Lucky se do charitativního kalendáře Psí život 2019 fotil s herečkou Veronikou Arichtevou. Pokud si Luckyho nemůžete adoptovat, ale přesto byste zvířatům v nouzi rádi pomohli, může si zakoupit kalednář - výtěžek z něj jde právě na pomoc zvířatům. Kalendář zakoupíte na našem dobročinném eshopu zde: https://www.psizivot.com/eshop.

 

Kontakt pro zájemce

Bližší informace k adopci Luckyho získáte v Azylu opuštěných zvířat v Libni. Zájemci volejte na telefonní číslo 724 526 537.

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner