facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Ben (z kalendáře)
  • Ben (z kalendáře)

Ben (z kalendáře)

Pohlaví:pes
Věk:12
Výška:31 cm
Váha:20 kg
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ano

Pár slov o mně

Sympatický senior Beník je pohodář. Přátelský, milý, přítulný, rád se mazlí a rád chodí na procházky. Se svým synem Junim k nám přišel z nevhodných podmínek, kost a kůže, ještě musí trochu nabrat váhu. Manipulace s ním je snadná, s ostatními psy nemá problém. Hledá fajn domov s dostatkem pohybu a nejlépe i s psím kamarádem.

Ben je v péči útulku Libeň - více informací a fotek najdete zde: https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci-detail-iframe?objid=46420.

Ben se do charitativního kalendáře Psí život 2019 fotil s herečkou a zpěvačkou Berenikou Kohoutovou. Pokud si Bena nemůžete adoptovat, ale přesto byste zvířatům v nouzi rádi pomohli, může si zakoupit kalednář - výtěžek z něj jde právě na pomoc zvířatům. Kalendář zakoupíte na našem dobročinném eshopu zde: https://www.psizivot.com/eshop.

Kontakt pro zájemce

Bližší informace k adopci Beníka získáte v Azylu opuštěných zvířat v Libni. Zájemci volejte na telefonní číslo 724 526 537.

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner