facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Sam (z kalendáře)
  • Sam (z kalendáře)

Sam (z kalendáře)

Pohlaví:pes
Věk:6
Výška:43 cm
Váha:29 kg
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ne
Umístění:výhradně do bytu či dovnitř domku

Pár slov o mně

Sam (D'Samin Moravian Pearl) je peruánský naháč s PP a byl do útulku přijat přímo od majitelů. Chovná stanice o umístění Sama v útulku ví, majitelé ji informovali.

Sam je temperamentní, veselý a hodně živý pes. Potřebuje dostatek pohybu a zaměstnání. Má velkou sílu, potřebuje páníčky, kteří jej zvládnou. Samík potřebuje zkušené a důsledné páníčky, kteří mu vymezí jeho hranice a budou k němu přistupovat přísně, ale spravedlivě.

Sam je veliký mazlík, svému páníčkovi naprosto věrný a oddaný pes.  Samík miluje lidi a je velice přátelský a mazlivý.

Samík je čistotný, vhodný výhradně do bytu či dovnitř domečku se zahrádkou. Pro svoji jemnou krátkou srst musí být v teple. O samotě neštěká a nedemoluje.

Sam je v péči útulku Naděje pro čtyři packy - více informací a fotek najdete na jejich webu zde: http://www.nadeje-pro-ctyri-packy.estranky.cz/. Jděte do sekce "nabídka pejsků". Fotky najdete i na facebooku zde: https://www.facebook.com/111Muf/media_set?set=a.2225056421071895&type=3.

Sam se do charitativního kalendáře Psí život 2019 fotil s herečkou Jitkou Schneiderovou. Pokud si Sama nemůžete adoptovat, ale přesto byste zvířatům v nouzi rádi pomohli, může si zakoupit kalednář - výtěžek z něj jde právě na pomoc zvířatům. Kalendář zakoupíte na našem dobročinném eshopu zde: https://www.psizivot.com/eshop.

Kontakt pro zájemce

Bližší informace k adopci Sama získáte v útulku Naděje pro čtyři packy a na telefonu 608 277 306. 

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner