facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Dusty (z kalendáře)
  • Dusty (z kalendáře)

Dusty (z kalendáře)

Pohlaví:pes
Věk:3
Výška:68 cm
Váha:45 kg
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ne

Pár slov o mně

Velký dvouletý kříženec Dusty, kterého opustil jeho majitel, hledá nové, sportovně založené páníčky. Přerostlý puberťák a v jádru duše ještě vystrašeného mimča, které ale získá-li  pevnou půdu pod nohama, začíná si na páníčka vymýšlet a zkouší si věci dělat podle svého. Pokud bude mít od začátku nastavená jasná pravidla, mantinely a bude-li se k němu páníček chovat laskavě, avšak důsledně, bude Dusty skvělý parťák. 

Dusty je v péči organizace "Pro psí voči" - více informací a fotek najdete zde: https://www.facebook.com/pg/propsivoci/photos/?tab=album&album_id=2072597362953433.

Dusty se do charitativního kalendáře Psí život 2019 fotil se zpěvačkou Darou Rolins. Pokud si Dustyho nemůžete adoptovat, ale přesto byste zvířatům v nouzi rádi pomohli, může si zakoupit kalednář - výtěžek z něj jde právě na pomoc zvířatům. Kalendář zakoupíte na našem dobročinném eshopu zde: https://www.psizivot.com/eshop

Kontakt pro zájemce

Bližší informace k adopci Dustyho získáte v organizaci Pro psí voči a na telefonu 773 054 791. 

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner