facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Rocky
  • Rocky
  • Rocky
  • Rocky

Rocky

Pohlaví:pes
Věk:4
Výška:50 cm
Váha:38 kg
Kastrovaný:ne
Čipovaný:ne
Tetování:ne
K dětem:ne
Nachází se:spolek Larýsek, Středočeský kraj

Pár slov o mně

Krásný německý ovčák Rocky pochází od muže bez domova, který na něj neměl čas a pejska se vzdal. Rocky žil několi let přivázaný u stromu u provizotního přístřešku svého páníčka. Dlouho jsme pro Rockyho hledali umístění, až nám pomohl spolek Larýsek, který ho vzal k sobě a kde se dozvíte všechny podrobnosti o Rockym.

Kontakt pro zájemce

Rocky je nyní v péči spolku Larýsek a pro bližší informace k adopci rovnou tedy volejte 722960404.

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner