facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Motor
  • Motor
  • Motor
  • Motor

Motor

Pohlaví:kocour
Věk:4
Váha:5 kg
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ano
Umístění:do bytu nebo domku
Nachází se:v dočasné péči v Praze

Pár slov o mně

Kocourka s nezaměnitelným jménem Motor jsme přijali do péče od lidí bez domova po té, co ho srazilo auto. Kocourka jsme okamžitě odvezli na veterinární kliniku, kde rentgeny ukázaly, že má tříštivou zlomeninu stehenní kosti. Po srážce s autem měl také rozbitou pusu, která je naštěstí už v pořádku. Nyní je po úspěšné ortopedické operaci - roztříštěná kost byla sešroubována, šlo opravdu o dost náročný zákrok... 

Motůrka teď čeká delší rekonvalescence. Dohodli jsme se s lidmi bez domova, že pak půjde Motor do adopce a najdeme mu nový domov. Lidé bez domova mají ještě více dalších koček a s budoucí adopcí souhlasili. 

Váží 5 kilo a je to veliký mazel, žádná vyplašená polodivoká kočka. 

Motůrek je nyní v dočasce, užívá léky proti bolesti a antibiotika a léčí se.  Musí teď hlavně odpočívat a nesmí dovádět.

Pokud Motůrka nemůžete adoptovat, ale přesto byste mu rádi pomohli, můžete to udělat zde. Děkujeme.

 

Kontakt pro zájemce

Psí život, Petra Botková, tel: 608 101 903, email:  teren@psizivot.com

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner