facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Maxík & Filípek
  • Maxík & Filípek
  • Maxík & Filípek
  • Maxík & Filípek

Maxík & Filípek

Pohlaví:kocour
Kastrovaný:ne
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ano
Umístění:do bytu nebo domku
Nachází se:v dočasné péči v Praze

Pár slov o mně

Maxíka a Filípka zachránila doslova za pět minut dvanáct jedna z podporovatelek Psího života. Kluci seděli na kraji silnice, zbědovaní, tulili se k sobě, z očí jim tekl hnis, byli podvyživení a očividně nemocní... Pravděpodobně by bez pomoci nepřežili.

Spousta lidí kolem nich prošla, mnoho aut projelo a přesto jim nikdo nepomohl. Měli ale štěstí, že zrovna jela kolem paní Denisa, která je naložila, zavolala nám a obratem s nimi frčela na veterinu. Tam si kluci pár dní pobyli a když byli z nejhoršího venku, šli k nám do dočasky. Užívali antibiotika, kapky a měli dašlí podpůrnou léčbu. Po celkovém doléčení kluci přešli pod azyl Zvíře v tísni, kde je možné ja také adoptovat (kontakty viz. níže).

Oba kočičáci jsou rozkošní raubíři a hledají nový domov! 

Oběma klukům je kolem půl roku a podmínkou adopce je budoucí kastrace obou kluků.

Kontakt pro zájemce

Zvíře v tísni, Katka Šimková, email: info@zvirevtisni.org, FB: https://www.facebook.com/zvirevtisni/

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner