facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Smiley
  • Smiley
  • Smiley
  • Smiley

Smiley

Pohlaví:fena
Věk:8 měsíců
Výška:43 cm
Váha:20 kg
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ano
Umístění:byt nebo zahrada s přístupem do domu
Nachází se:Praha

Pár slov o mně

Hledáme domov fence Smiley, která původně žila na ulici s lidmi bez domova. Po zlomenině záprstních kostí na jedné z pacek se jí po dohodě s majiteli ujala hodná paní, která má Smiley po celou dobu u sebe doma v dočasce. Zlomenina se zhojila (čeká nás ještě jedna kontrola), fenka je také vykastrovaná a nyní by si přála najít trvalý domov. Smiley je 7-8 měsíců a je to temperamentní hravé roztomilé šídlo. 

 

Kontakt pro zájemce

Psí život, Petra Botková, tel: 608 101 903, email:  teren@psizivot.com.

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner