facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Čmíca
  • Čmíca
  • Čmíca
  • Čmíca

Čmíca

Pohlaví:kočka
Věk:1
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ne
Tetování:ne
K dětem:ano
Nachází se:Středočeský kraj

Pár slov o mně

Čmíca je toulavá kočička zachráněná z ulice ve vysokém stupni březosti. Čmíci se ujala paní Aneta, aby kočička mohla porodit v klidu a bezpečí domácího prostředí. Porod se však velmi zkomplikoval a Čmíca musela rychle putovat na veterinární kliniku, kde porod proběhl císařským řezem (byla rovnou provedena i kastrace). Všechna koťata se podařilo zachránit, stejně jako jejich maminku.  

Čmíce koluje v žilách po předcích britská krev. Je neuvěřitelně milá, hodná, klidná, nic neničí, hodně čistotná. Je hrozně upovídaná a miluje lidskou společnost. Člověku věří, miluje děti. 

Do adopce půjde odčervená, očkovaná a testovaná na kočičí nemoci.

Kontakt pro zájemce

Aneta Křišťálová, 604 547 846.

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner