facebookkontaktdomecek

Podmínky virtuální adopce

Ne všechna zvířata jsou vhodná ke skutečné adopci, ale přesto potřebují pomoc.

 • První skupinu tvoří zvířata, jejichž majitelé jsou senioři důchodového věku, kteří mají nízký příjem, ale přesto se svého domácího mazlíčka nechtějí vzdát.
 • Druhou skupinu zvířat představují zejména psi a kočky v dlouhodobém léčení, zvířata stará nebo velmi plachá.   
 • Vybrat zvíře k virtuální adopci si můžete zde.

  • Betynka
  • Betynka
  • Betynka
  • Betynka

  Kde se zvíře nachází

  O Betynku se v domácím prostředí obětavě starají naši dobrovolníci, kteří dříve poskytli láskyplnou náruč i Astičce.

  Chci adoptovat

  Betynka

  důvod virtuální adopce

  Betynka je jedenáctiletá fenka "japonského čina", kterou jsme do trvalé péče přijali po smrti jejího majitele.  Léčil se se zákeřnou nemocí, které bohužel podlehl. Poslední měsíce se o Betynku zřejmě již nezvládal starat, přijímali jsme ji do péče v hodně špatném stavu. Měla přerostlé drápky tak, že nemohla téměř chodit a především se jí strašně špatně dýchalo, až se dusila. Ihned jsme vyrazili na veterinární kliniku k naší paní doktorce, která zjistila velké problémy se srdíčkem a s tím související zavodnění plic.

  Tento problém musel Betynku trápit už delší dobu, protože takový vážný stav nevznikne ze dne na den. Betynka dostala léky na odvodnění a hned druhý den byl vidět obrovský posun k lepšímu. Dostala také léky na srdce a nyní je ve stabilizovaném stavu a muselo se jí šíleně ulevit. Čeká nás také vyšetření očí u specialisty.

  I přes zdravotní neduhy je Betynka neuvěřitelně milá a hodná fenečka, která má velkou radost ze života. ️Vzhledem k rapidnímu zlepšení po zamedikování věříme, že Betynka si tu s námi ještě nějaký ten čas bude života užívat. 

  Betynku si tedy nyní můžete adoptovat na dálku a Vámi zvolenou částkou každý měsíc pomáhat s péčí o ní. Stačí kliknout na CHCI ADOPTOVAT a dostanete se na naší darovací platební bránu. Zde si zvolíte částku, jakou chcete Betynce pomáhat, zadejte darovat "měsíčně" a poté následujte instrukce. Celkové náklady na péči o Betynku včetně léků činí kolem 2000 Kč za měsíc.

  Mockrát děkujeme za Vaši podporu a pomoc. Věříme, že společnými silami zvládneme Betynce zajistit plnohodnotný a důstojný podzim života. 

  Moc za Betynku děkujeme!


  Sdílet
  e-max.it: your social media marketing partner