facebookkontaktdomecek

Podmínky virtuální adopce

Ne všechna zvířata jsou vhodná ke skutečné adopci, ale přesto potřebují pomoc.

 • První skupinu tvoří zvířata, jejichž majitelé jsou senioři důchodového věku, kteří mají nízký příjem, ale přesto se svého domácího mazlíčka nechtějí vzdát.
 • Druhou skupinu zvířat představují zejména psi a kočky v dlouhodobém léčení, zvířata stará nebo velmi plachá.   
 • Vybrat zvíře k virtuální adopci si můžete zde.

  • MINDA
  • MINDA
  • MINDA
  • MINDA

  Kde se zvíře nachází

  O Mindu pečujeme v jejím původním prostředí poblíž Tábora.

  Chci adoptovat

  MINDA

  důvod virtuální adopce

  Minda je desetiletá kočička, která mnohokrát měla koťata, než jsme ji nechali vykastrovat. Pochází od majitele z chatové osady, který se o ni ze zdravotních důvodů již nedokázal postarat. Tento majitel měl ještě další dvě kočky, kterým se nám ale podařilo najít skvělý nový domov.

  Minda však není vhodná k trvalé adopci, má velmi plachou povahu, bojí se cizích lidí i jiných zvířat. Je fixovaná na svůj původní domov a přemístění jinam by nesnesla. O Mindu pečujeme v tedy v jejím původním prostředí, zajišťujeme jí pravidelný přísun krmiva a pravidelnou veterinární a další péči. Minda je zvyklá žít venku, do domu nechce ani vejít. Z tohoto důvodu jsme jí pořídili polystyrenovou boudičku, vystlali ji slámou, aby se měla i v zimě kam schovat. V místě nám s péčí o ni pomáhají i místní chataři, kteří ji pravidelně krmí námi zakoupeným jídlem.

  Náklady na její péči se pohybují kolem 500 Kč za měsíc a patří do nich zejména krmivo, pravidelné podávání přípravků proti vnitřním a vnějším parazitům a veterinární péče (očkování apod.). Pokud by se na pomoc Mindě podařilo vybrat peněz více, dary budeme střádat v jejím fondu pro případ neočekávaných výdajů či nutnou akutní pomoc zvířeti s podobným osudem. 

  Mindu si tedy nyní můžete adoptovat na dálku a Vámi zvolenou částkou každý měsíc pomáhat s péčí o ní - stačí kliknout na tlačítko CHCI ADOPTOVAT a dostanete se na naší platební bránu. Zde si zvolte částku, jakou chcete Mindě pomáhat, zadejte darovat "měsíčně" a poté následujte instrukce. Moc za Mindu děkujeme!


  Sdílet
  e-max.it: your social media marketing partner