facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Armína
  • Armína
  • Armína
  • Armína

Armína

Pohlaví:fena
Výška:35 cm
Váha:13 kg
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ne
Umístění:byt nebo zahrada s přístupem do domu
Nachází se:Dobříš

Pár slov o mně

Armína je malá fenka, kterou jsme zachránili z nevhodných podmínek. Armína žila spolu s mnoha dalšími psy (a se svým majitelem) na vrakovišti. Armína byla se svou sestrou Brixie celý život zavřena v maličkém oploceném prostoru, po kolena v bahně mezi potkany. Byla extrémně zablešená, jako přístřešek jí sloužila otevřená stará lednice, do které pršelo a teklo bahno… Podařilo nám s majitelem navázat spolupráci, byl ochoten se psů vzdát, není to zlý člověk, spíš podivín. Psi se mu mezi sebou pomnožili, vše mu přerostlo přes hlavu a on se o ně nezvládá postarat. Na fotky z celé kauzy se podívejte zde: https://www.facebook.com/pg/Ps%C3%AD-%C5%BEivot-1570222309876463/photos/?tab=album&album_id=1860308134201211.

Armína byla totálně nesocializovaná a neznala vůbec nic. Protože naše organizace není útulek, ale spíše terénní služba, tak na naší prosbu Armínu u sebe umístil skvělý azyl Srdeční záležiosti, který umí s takovými psy skvěle pracovat. Více podrobnějších informací a fotek k Brixie najdete tedy přímo na stránkách Srdečních záležitostí zde: https://www.facebook.com/pg/srdecni.zalezitosti/photos/?tab=album&album_id=1137818459648148.

Sdílet