facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Bruno
  • Bruno
  • Bruno
  • Bruno

Bruno

Pohlaví:pes
Věk:6
Výška:60 cm
Váha:32 kg
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ne
Umístění:byt i zahrada s přístupem do domu
Nachází se:útulek Voříškov

Pár slov o mně

Bruník je asi 6letý kříženec německého ovčáka s rozpustilým a raráškovským výrazem ve tváří. 

Je to neuvěřitelně veselý, hravý a zvídavý pes. Jak by taky ne, prožil totiž 6 let, ano celých 6 dlouhých let na řetězu jako pes, co hlídá parkoviště a odtutd se nám ho podařilo zachránit společně s kočičkou "paní Miládkou". Bruna nikdo nevenčil, nepouštěl, neměl pořádně kam hlavu složit, nepoznal lásku, pohlazení ani co se skrývá za bránou parkoviště.. až doteď. Své příležitosti na nový život se chopil všema 4 packama. Má druhou pubertu a to doslova. 

Bruno je výchovou a výcvikem nepolíbený, ale učí se rychle. Miluje procházky a lítání po zahradě. Rád se přetahuje.
S ostatními pejsky neumí komunikovat, nepřišel s nimi nikdy do kontaktu, s větší hodnou fenou by ale asi bydlet zvládl.

Hodí se k domku se zahradou, do rodiny bez malinkých dětí.

Musí se ještě naučit zvládat manipulaci, která mu úplně nedělá dobře. Není agresivní, ale je vidět že je nesvůj a nelíbí se mu to. Není na to zvyklý.

Do adopce půjde Bruno očkovaný, čipovaný, kastrovaný a ošetřený proti parazitům.

 

Kontakt pro zájemce

Adopční poplatek 2000,-Kč 
Máte-li o Bruníka zájem, napište si o předadopční dotazník na voriskov@gmail.com.

Sdílet