facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Bubla
  • Bubla
  • Bubla
  • Bubla

Bubla

Pohlaví:kocour
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ano
Tetování:ne
K dětem:ano
Umístění:byt
Nachází se:Praha

Pár slov o mně

Užasný Bubla stále hledá nový domov! Bublu zachránili lidé bez domova, když ho našli na silnici sraženého autem. Odnesli ho na veterinární kliniku a požádali nás o pomoc při jeho záchraně. Po náročné ortopedické operaci a delší léčbě (kterou celou hradí Psí život) byl Bubla umístěn ve skvělé dočasce organizace Fousky, odkud nyní hledá domov. Je to neuvěřitelný mazel a moc milý kocourek. 

Bubla hodně bojoval se zdravíčkem. Bublovi operovali komplikovanou frakturu pánve, která je již v naprostém pořádku. Začal mu nekrotizovat ocásek a musel podstoupit jeho amputaci. Poté se mu spustila silná rýma - proto musí být pouze na hypoalergenní dietě, poté je bez potíží. Je to neuvěřitelný miláček, hodný, klidný a miluje lidskou i kočičí společnost.
 
Datum narození: 1.1.2016
- kocourek
- musí být na hypoalergenní dietě
- věk cca 5 - 6 let
- vhodný jen do bytu ke kočičímu kamarádovi, kočičí společnost vysloveně vyhledává
- vhodný k dětem
 
Domů půjde :
- odčervený a odblešený
- očkovaný
- čipovaný
- kastrovaný
- testovaný na felv a fiv
 
Součástí adopce je podepsání adopční smlouvy a příspěvek na veterinární péči 1600 Kč, který putuje na pomoc dalším kočičkám. Děkujeme.

 

Kontakt pro zájemce

Kocourek je v dočasce organizace Fousky v Praze, zájemci pište na jarmila.pavkova@psizivot.com nebo volejte na 702 617 395. 

Sdílet