facebookkontaktdomecek

Podmínky virtuální adopce

Ne všechna zvířata jsou vhodná ke skutečné adopci, ale přesto potřebují pomoc.

 • První skupinu tvoří zvířata, jejichž majitelé jsou senioři důchodového věku, kteří mají nízký příjem, ale přesto se svého domácího mazlíčka nechtějí vzdát.
 • Druhou skupinu zvířat představují zejména psi a kočky v dlouhodobém léčení, zvířata stará nebo velmi plachá.   
 • Vybrat zvíře k virtuální adopci si můžete zde.

  • Jessinka
  • Jessinka
  • Jessinka
  • Jessinka

  Kde se zvíře nachází

  Jessinka je doživotní péči v Ostravě, samozřejmě v domácím prostředí.

  Chci adoptovat

  Jessinka

  důvod virtuální adopce

  Jessinka je dvanáctiletý kříženec maltézáčka, kterou nám daroval páníček bez domova. O Jessi dříve pečovala jeho žena, která byla na vozíčku a pán se o ní staral. Bydleli spolu všichni v unimobuňce, jenže paní zemřela a majitel péči i fenečku moc nezvládal. Určitě se k Jessince chovali hezky, to je poznat, jenže to prostě nestačí. Je nutné starat se o pejska i po veterinární stránce a zvířata s touto srstí i udržovat. Jessi byla hrozně špinavá, zadredovaná, drápky přerostlé a zatočené tak, že nemohla chodit, protože si je vrážela zespoda do tlapek. Nejdříve bylo potřeba ostříhat tu hroznou "deku" ze srsti, co měla na sobě, ostříhat drápky.

  jess4

   A pak začalo veterinární kolečko. Fenečka absolvovala vyléčení zánětu močového měchýře, zánětu v uších, revizi zoubků - bylo potřeba odstranit 7 zubů a jeden pahýl po ulomeném zubu, zbytek byl zbaven zubního kamene a vyčištěn, komplexní rozbor krve, který dopadl na jedničku, což je výborná zpráva, sono ukázalo zvětšenou slezinu, bez patrných jiných změn - ale slezina jí tlačí na močový měchýř, takže potřebuje častěji venčit. 

  Co ale Jessinku trápí nyní, jsou problémy se srdíčkem. Má velký šelest na srdíčku (trpí nedomykavostí chlopní) a do konce života bude muset brát na srdce léky a chodit 1-2x z rok na kardiologické kontroly. Tento kardiologický problém se nedá operovat, ale léky ho dokáží kompenzovat. Nicméně toto onemocnění Jessince jistě život ukrátí...
  jess3
   
  Jessinka má také šedý zákal, skoro nevidí a také špatně slyší. Pravé oko je také po zranění, které se stalo v původním domově. Toto oko jí stále zlobí, již několikrát bylo léčeno antibiotiky, takže Jessie chodí na pravidelné oftalmologické kontroly.  Navíc je potřeba jí pravidelně dávat kapky na snížení nitročního tlaku.
   
  I přes všechny tyto neduhy je Jessinka neuvěřitelně miloučká a radostná fenečka, co věčně vrtí ocáskem. Dokonce se nám jí podařilo najít naprosto úžasnou rodinu, která jí nabídla láskyplnou náruč a teplo domova. Jessie má doma dokonce i psího kamaráda, také nemocného starouška. A protože víme, že adoptovat si staršího nemocného pejska není jen tak, budeme Jessince doživotně hradit veterinární péči. Uděláme všechno proto, aby Jessie prožila zbytek života nejen milovaná a opečovávaná, ale měla dostupnou i veškerou potřebnou léčbu, která nebude levná.
   

  Jessinku si tedy nyní můžete adoptovat na dálku a Vámi zvolenou částkou každý měsíc pomáhat s péčí o ní - stačí kliknout na CHCI ADOPTOVAT a dostanete se na naší platební bránu. Zde si zvolte částku, jakou chcete Jessince pomáhat, zadejte darovat "měsíčně" a poté následujte instrukce. 

  Mockrát děkujeme za Vaši podporu a pomoc. Věříme, že společnými silami zvládneme Jessince zajistit potřebnou veterinární péči a důstojný zbytek života. 


  Moc za Jessinku děkujeme!

   


  Sdílet
  {flike}