facebookkontaktdomecek

Zachránili jsme pejska Sida!

Zachránili jsme pejska Sida!

14/12/2017


Sida jsme přijímali do péče velmi zanedbaného a ve špatném zdravotním stavu. Měl na zádech otevřený hnisající útvar velikosti 10x10 cm a doslova hnil za živa :-( Sid byl celkově hodně zanedbaný a popravdě jsme zvíře v takovém stavu do naší péče asi nikdy ještě nepřijímali. Kromě otevřené hnisající rány na zádech měl Sid zalepené oči hnisem, silný zánět v obou uších, byl extrémně zablešený, v trusu měl tasemnice a měl kožní obtíže a svrab. Při příjmu do naší péče Sid extrémně zapáchal, měl zadredovanou a znečištěnou srst. Na Sida při příjmu a po operaci se můžete podívat ZDE.

Byli jsme připraveni rozjet úřední mašinérii a Sida úředně odebrat, i když se skoro vždy snažíme, aby zvířata mohla u svých majitelů, lidí bez domova, zůstat. Naštěstí se nám ale podařilo majitelce po dobrém vysvětlit, že pro Sida bude lepší, najdeme-li mu nový domov...a ona byla nakonec vlastně ráda. Jde o paní důchodovéhu věku, která se stará o nemocného manžela a na péči o psa jí už nestačily síly. Nyní je Sid umístěn ve skvělé dočasné péči, v tuto chvíli je již úplně zdravý a hledá nový domov.

Bližší informace k jeho adopci najdete zde: http://www.psizivot.com/zvirata-k-adopci/zvirata-k-adopci-blog/207-sid

Nemůžete Sidečka adoptovat, ale přesto byste mu chtěli pomoci? Budeme rádi za pomoc s uhrazením nákladů na jeho léčbu a nákladů, které jsou spojeny s následnou péčí o něj. Tato částka činí 15.000 Kč, avšak zatím se nám podařilo mezi dárci vybrat 3.600 Kč. Finančí dar je možné poslat jednoduše a bezpečně přes naší platební bránu na našem webu zde: http://www.psizivot.com/chci-pomoci. Mockrát děkujeme za Vaši pomoc!

 

 

Sdílet
e-max.it: your social media marketing partner