facebookkontaktdomecek

Kontakt

Psí život, z.s.

Matoušova 1286/5, 150 00 Praha 5 - Smíchov (pouze sídlo, ale osobně nás na této adrese nezastihnete)

IČO: 028 93 720

IBAN: CZ4320100000002800584867           SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Číslo účtu: 2800584867/2010 (Chcete-li zvřatům pomoci finančním darem, pošlete jej raději přes naši dárcovskou bránu ZDE. Pokud se však rozhodnete dar poslat na účet, napiště do poznámky pro příjemce Váš email. Děkujeme.)

 

JARMILA PÁVKOVÁ

ředitelka organizace, fundraising a péče o dárce, média

+420 702 617 395, jarmila.pavkova@psizivot.com

Jarmila má doma Aranku, temperamentního voříška výrazné osobnosti. Aranka pochází ze slovenské romské osady v Trebišově, kde byla odchycena a umístěna do tamní karanténní stanice. Ještě jako štěně se dostala do Prahy. Aranka udržuje svoji paničku v neustálé bdělosti. Společně se dříve věnovaly záchranářskému výcviku, kde Aranka dosáhla úspěchů zejména při vyhledávání pohřešovaných osob v sutinách. Kromě Aranky do domácí smečky patří starší labrador Rony a kocour Felix. Jarmila se v domácím prostředí také stará o ochrnutého pejska Brita, kterého má organizace Psí život v trvalé péči.

 

KATEŘINA KOREJTKOVÁ 

správa dobročinného eshopu Psí život 

eshop@psizivot.com

Katka má doma dvě fenky, křížence labradora - Moni a Sáru. 

  

PETRA BOTKOVÁ

koordinátorka pomoci zvířatům a jejich majitelům

+420 608 101 903, teren@psizivot.com 

Petra má na starosti vše kolem pomoci zvířatům a pracuje nejvíce přímo v terénu. Petra je původně sociální pracovnice, pracovala s lidmi bez domova i jejich zvířaty a často tedy spolupracovala i se Psím životem. Více jí to vždy táhlo k pomoci zvířatům v nouzi, a proto se stala naší kolegyní. Petra je velká milovnice zvířat, veganka a pomáhá zvířatům na všech frontách. Doma má psa Jeffreyho, křížence německého ovčáka, kterého adoptovala z útulku Dogpoint. Díky práci ve Psím životě teď také často mívá doma v dočasné péči "naše" kočky a psy. 

  

GABRIELA LÉNÁRTOVÁ

členka spolku, veterinářka

Gabča je nepostradatelnou součástí naší organizace, je to naše skvělá veterinářka, působí na Veterinární klinice MetropoleVet Praha s.r.o., se kterou naše organizace úzce spolupracuje. Gabča má doma fenku Abby, voříška z útulku. Společně se věnují různým psím sportům, zejména pak agility. 

 

bela Schenková

zakládající členka spolku

Bela má doma velkou smečku psů různého vzrůstu. Artuš a Zuzanka jsou zachránění menší voříšci, Vločka jediná čistokrevná dáma. Mačka je zas kříženec labradora, zachráněný z množírny. Celá smečku udržuje Belu fit a to díky dlouhým procházkám, které spolu každodenně absolvují. Pejskové jsou to hodní, ale všichni dohromady tvoří pěkný cirkus.

Sdílet