facebookkontaktdomecek

Kontakt

Psí život, z.s.

Matoušova 1286/5, 150 00 Praha 5 - Smíchov (pouze sídlo, ale osobně nás na této adrese nezastihnete)

IČO: 028 93 720

IBAN: CZ4320100000002800584867           SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Číslo účtu: 2800584867/2010 (Chcete-li zvřatům pomoci finančním darem, pošlete jej raději přes naši dárcovskou bránu ZDE. Pokud se však rozhodnete dar poslat na účet, napiště do poznámky pro příjemce Váš email, abychom vás mohli informovat, jakému zvířeti vaše finance pomohly. Děkujeme.)

 

JARMILA PÁVKOVÁ

ředitelka organizace, fundraising a péče o dárce, média

+420 702 617 395, jarmila.pavkova@psizivot.com

Jarmila má doma Aranku, temperamentního voříška výrazné osobnosti. Aranka pochází ze slovenské romské osady v Trebišově, kde byla odchycena a umístěna do tamní karanténní stanice. Ještě jako štěně se dostala do Prahy. Aranka udržuje svoji paničku v neustálé bdělosti. :-) Společně se dříve věnovaly záchranářskému výcviku, kde Aranka dosáhla výrazných úspěchů zejména při vyhledávání pohřešovaných osob v sutinách. Jarmila se v domácím prostředí také stará o ochrnutého pejska Brita, kterého má organizace Psí život v trvalé péči.

 

KATEŘINA KOREJTKOVÁ 

správa dobročinného eshopu Psí život, koordinace on-line dobročinných aukcí Psího života

eshop@psizivot.com

Katka je náš poklad. :-) Má na starosti prodej nejen charitativního kalednáře Psí život, ale i dalších věcí z našeho dobročinného eshopu, který sídlí v Kouřimi. Pořádá pro Psí život také dobročinné aukce. Katka má doma dvě fenky, křížence labradora - Moni a Sáru a aktivně se zapojuje do pomoci potřebným zvířatům ve svém okolí. 

 

PETRA BOTKOVÁ

asistentka projektu Zdravá zvířata - Zdraví lidé, koordinátorka dobrovolníků

teren@psizivot.com 

Petra je původně sociální pracovnice, pracuje s lidmi bez domova. Petra je velká milovnice zvířat, veganka a pomáhá zvířatům na všech frontách. Již řadu let úzce spolupracuje i se Psím životem a je naší milou kolegyní. Doma má psa Jeffreyho, křížence německého ovčáka, kterého adoptovala z útulku Dogpoint a nalezeného kocourka Filípka, kterého měla v původně jen dočasce, ale znáte to. :-) 

   

GABRIELA LÉNÁRTOVÁ

členka spolku, veterinářka

Gabča je naprosto nepostradatelnou součástí naší organizace, je to naše úžasná veterinářka, která léčí a operuje většinu našich zvířecích pacientů a taky s námi vyráží do terénu. Gabča má doma fenku Abby, voříška z útulku. Společně se věnují různým psím sportům, zejména pak agility. 

 

bela Schenková

zakládající členka spolku

Bela má doma mívá velkou smečku psů různého vzrůstu a ras, podle toho, kterého psa zrovna zachrání. :-) Momentálně je to fenka Mačka, zachráněná z množírny a fenka Olinka zachráněná ze slovenské osady. Celá smečku udržuje Belu fit a to díky dlouhým procházkám, které spolu každodenně absolvují. Pejskové jsou to hodní, ale všichni dohromady tvoří pěkný cirkus.

Sdílet