facebookkontaktdomecek

O nás

fb-osady final

Naším posláním je pomáhat psům a kočkám, jejichž majitelé se dostali do tíživé životní situace nebo se pohybují "na okraji společnosti" a nedokáží o své zvíře dostatečně pečovat. Našim cílem přitom není zvířata odebírat, ale zpřístupnit jim potřebnou péči. 

Jako JEDINÁ ORGANIZACE v České republice se cíleně zaměřujeme na pomoc zvířatům, která patří lidem bez domova,  osobám závislým  na návykových látkách a zvířatům, která žijí s lidmi v sociálně vyloučených lokalitách. Naše činnost je rozkročena do čtyř oblastí - sociální, ekologické, zdravotní a environmentální a snažíme se o zlepšení situace na všech těchto úrovních.  Nejsme útulek, ale spíše terénní služba.

Naši organizaci tvoří lidé, kteří se dlouhodobě věnují pomoci zvířatům v nouzi, řadu let působí v neziskovém sektoru a aktivně se zajímají o sociálně ekologická témata. Naše zaujetí záchranou zvířat dokládá i skutečnost, že každý z našich členů má doma nejedno zvíře zachráněné z množírny, odebrané z nevyhovujících podmínek nebo z útulku.  

Protože pomáháme hlavně zvířatům, která patří lidem bez domova a osobám, které jsou závislé na návykových látkách, často se tak setkáváme s případy zvířat, které potřebují neodkladnou akutní pomoc. Tyto případy nám pomáhají řešit pravidelní měsíční dárci. Dary od nich postupně shromažďujeme, abychom je mohli okamžitě využít při řešení nečekané akutní situace. Neztrácíme tak drahocenný čas postupným sbíráním peněz, ale můžeme reagovat obratem.

CHCI SE O POMOCI DOZVĚDĚT VÍCE!

Sdílet