facebookkontaktdomecek

Výchova zvířat pozitivní motivací - dobročinný seminář

Výchova zvířat pozitivní motivací - dobročinný seminář

19/09/2022


Rádi bychom se konečně vrátili také k našim dalším před-covidovým aktivitám, a tak vás zveme na náš seminář. Bude pojat jako dobročinný a výtěžek ze vstupného půjde na pomoc zvířatům v nouzi. Na semináři se zaměříme na výchovu psů (ale i dalších zvířat) pozitivními metodami, tedy za využití odměn a správné motivace, které jsou fér ke zvířatům.

 
Seminář povede Karolína z projektu Psí klikaři, se kterou máme v Psím životě výborné zkušenosti. "...Já sama jsem za ty roky výchovy a výcviku psů prošla všemi možnými tréninky a semináři. Ale ty od Karolíny jsou prostě jednoznačně nejlepší a nejsrozumitelnější! Mají hlavu a patu a už po prvním semináři člověk odchází s tím, že ví, co má a nemá dělat. Jeden náš kolega minule dokonce prohlásil, že ho mrzí, že tohle všechno nevěděl, když jeho děti byly malé, protože by tyhle principy výchovy využil..." říká Jarmila Pávková, ředitelka Psího života.
 
Seminář bude praktický a budeme se na něm věnovat i problémům, které vy sami potřebujete vyřešit (např. tahání na vodítku; separační úzkost - pes sám doma štěká a likviduje; agrese a napadání ostatních zvířat; jak na špatně socializované zvíře atd.). Stačí v přihlášce napsat, co se svým zvířetem potřebujete vyřešit.
 
Cena za seminář: 800 Kč (výtěžek bude věnován na pomoc zvířatům v nouzi).
 
Termín konání: sobota 8.10.2022, Toulcův Dvůr (bližší informace najdete v přihlášce).
 
Přihlásit se můžete zde: https://forms.gle/kJ2Xs6e1yCC8ZoGG8
 
Těšíme se na Vás!
Karolína & Jarmila & Britáček, který nesmí u ničeho chybět :-)

 

Sdílet

2022-11-facebook-banner-3