facebookkontaktdomecek

Přijďte na náš dobročinný bazar!

Přijďte na náš dobročinný bazar!

31/10/2022


Přijďte na pražskou Kampu na náš dobročinný bazar na pomoc zvířatům v nouzi! Celý výtěžek z bazaru půjde na pomoc zvířatům, která žijí se svými páníčky na ulici, a bude použit především na úhradu veterinární péče.

Termín konání: 26.11.2022, 10-17 hodin

Místo konání: Skautský institut na Kampě, U Sovových mlýnů 134/1, Praha 1 (je to domek bývalé Rybárny, kde se natáčel film „Jak utopit dr. Mráčka“, přímo v parku Kampa u Vltavy), zde koukněte na mapu

Bazar je založen na jednoduchém principu prodeje darovaných věcí (nových i již použitých). Jak můžete pomoci?

NAKUPTE NA BAZARU!
Hezké kousky oblečení, hudba, věci pro zvířata, sportovní vybavení, věci do domácnosti a různé nečekané poklady. Na místě bude k prodeji charitativní kalendář Psí život 2023, do kterého se tradičně fotily známé osobnosti s jejich psími parťáky + zakoupit bude možné i věci z našeho dobročinného eshopu. 

DARUJTE VĚCI DO BAZARU!
Věci do prodeje můžete do čtvrtka 24.11. nosit na tato sběrná místa (prosíme, noste věci, o kterých si myslíte, že by je někdo opravdu rád koupil - funkční, neponičené, pěkné oblečení atd.). :

- Městská knihovna v ulici Korunní 2160/68, Praha 10, v otvírací době, kterou najdete ZDE.

- Městská knihovna v ulici Školská 1267/30, Praha 1, v otvírací době, kterou najdete ZDE.

- Smíchov u metra Anděl, u naší spolupracovnice Františky, kdykoli po předchozí dohodě na emailu info@kociciprani.cz či telefonu  602 258 875 (pokud se nedovoláte, pište sms).

 

Na akci si s námi můžete také popovídat o záchraně zvířat a o celkové činnosti spolku Psí život. V místě konání je i příjemná kavárna, kde můžete posedět a dát si jídlo a pití.

 

Moc se váš těšíme! Přijďte a pozvěte na událost i své přátele.

 

 

 

 

Sdílet

2022-11-facebook-banner-3