facebookkontaktdomecek

Záchrana fenky Elišky

Záchrana fenky Elišky

28/10/2022


Fenka Eliška má kliku, že jejímu majiteli na ní tak záleží. Žijí spolu sice na ulici, ale páníček se o ní snaží co nejlépe postarat. Když se mu Eliška "nějak nezdála", šel s ní k veterináři. Ten diagnostikoval zánět dělohy a rozhodl se jí léčit pomocí antibiotik. Majitel to řešil po vlastní ose, ale informoval nás, co se děje. Dohodli jsme se, že pokud se její stav nezlepší, je u nás možná operace.

No a tak s ní přišel na naší očkovací podzimní akci s tím, že fenka má opět výtok z pochvy. Okamžitě jsme dohodli operaci a Eliška už je po zákroku, který bez komplikací zvládla. Měla příšerný zánět dělohy, ale opravdu hrozný. Celá děloha byla naplněná hnisem. Kdyby děloha praskla, Eliška by téměř jistě zemřela. Naštěstí její páníček situaci řešil a vše má dobrý konec. Eliška u nás byla po dobu rekonvalescence na hlídání, pak se vrátila ke svému majiteli.

Děkujeme moc skvělým veterinářkám z ordinace "Veterinární klinika Nusle", které s námi byly na očkovací akci, a které zákrok také provedly. A mockrát děkujeme i vám, našim podporovatelům, díky kterým jsme obratem mohli Elišku poslat na zákrok. Vaše příspěvky pomáhají zachraňovat životy zvířat! Na fotky ze záchrany Elišky se podívejte ZDE.

Sdílet

2022-11-facebook-banner-3